Standard inwestycji

Wygląd i funkcjonalność

Nowy Targówek doskonale wpisze się w zielony krajobraz pobliskiej okolicy. W procesie projektowania wykorzystano barwy natury, co idealnie zaprezentują drewniane balkony i okna w kolorze drewna. Nowoczesnego wyglądu tynkowej elewacji dodadzą minimalistyczne wykończenia z elementami aluminium. Podczas budowy zastosowane zostaną materiały najwyższej jakości, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a także przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom. 
Na terenie inwestycji przewidziano atrakcyjnie zaaranżowaną 

przestrzeń wspólną. Zaprojektowane chodniki, ławki, place zabaw i tereny zielone zachęcą mieszkańców do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Odpowiednio dobrana roślinność doda naturalnego i przyjemnego wyglądu inwestycji. 
Osiedle będzie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie budynki będą wyposażone w windy, a teren osiedla zostanie ogrodzony.

 

Komunikacja

Wygodną i szybką komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewniają liczne autobusy, tramwaje, a wkrótce także metro. Dwie minuty pieszo od przyszłego osiedla znajduje się przystanek autobusowy CM. Bródnowski, z którego 

odjeżdżają linie: 156, 169, 227, 356, 409, 500, N02. Z dużą częstotliwością odjeżdża stąd szybki autobus nr 500, którym przejazd na drugą stronę Wisły zajmie zaledwie 10 minut. Jednak największym ułatwieniem codziennej komunikacji z centrum miasta będzie powstająca tu właśnie druga linia metra. Dojazd metrem na Nowy Świat potrwa zaledwie 10 minut. 
Z inwestycji Nowy Targówek można dojechać w 5 minut do Trasy Toruńskiej, stanowiącej fragment drogi S8, którą można wygodnie objechać centrum miasta. Trasa S8 łączy się z autostradą A2, co umożliwia wygodną komunikację z Łodzią, Poznaniem czy Berlinem. 
Dużym udogodnieniem jest bliskie położenie przystanku PKP Warszawa Praga, z którego w zaledwie kilka minut można dotrzeć do centrum Warszawy lub do innych miast.