Opis inwestycji

Nowy Targówek to nowoczesna i elegancka inwestycja, która powstaje na północny wschód od centrum Warszawy, w dzielnicy Targówek. Osiedle położone jest w okolicy otoczonej zielenią, a mieszkańcy docenią atrakcyjność tych terenów podczas rodzinnych spacerów, joggingu czy odpoczynku.

Osoby szukające inwestycji dobrze skomunikowanej z centrum miasta, z dostępem do terenów zielonych, z pewnością zakochają się w tym miejscu. Ogromne udogodnienie dla tej lokalizacji będzie stanowiła powstająca tu druga linia metra, którego stacja Targówek II znajdzie się zaledwie kilka minut spacerem od osiedla.

Kompleks będzie składał się z siedmiu etapów. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w drewniane balkony lub tarasy, a te na parterze będą posiadały wydzielone ogródki, co z pewnością docenią wszyscy, którzy marzą o własnym ogrodzie. Dachy budynków zostaną obsadzone roślinnością, co z lotu ptaka doda inwestycji naturalnego, organicznego charakteru.

W ofercie Nowego Targówka znajdują się także lokale inwestycyjne. Ten etap zaprojektowano z myślą o osobach oraz firmach poszukujących wygodnych i dobrze zlokalizowanych lokali inwestycyjnych w Warszawie.

W dwóch budynkach zaprojektowano ich 157, o metrażach od 22,20 do 39,73 mkw. W obiektach powstaną również lokale usługowe, liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komfortowe i praktyczne stojaki na rowery. Dla tych, którzy potrzebują nieco więcej przestrzeni do przechowywania, przewidziano również komórki lokatorskie.

Nowy Targówek

Pierwszy etap inwestycji Nowy Targówek składa się z jednego budynku. Zaoferował nabywcom 118 lokali o metrażach od 37,86 do 108,32 mkw. i rozkładach od 2 do 4 pokoi, dzięki czemu sprostał ich zróżnicowanym potrzebom. W skład budynku wchodzą parkingi podziemne oraz sześć kondygnacji mieszkalnych. Etap ten stworzył także możliwości dla inwestorów poszukujących miejsca na własny biznes – zaoferował 2 lokale usługowe o zbliżonych metrażach: 74,85 oraz 75,15 mkw. Dla wygody mieszkańców inwestycja została wyposażona w 148 miejsc parkingowych.

Nowy Targówek II

Drugi etap inwestycji objął jeden budynek, w którym zaprojektowano 130 mieszkań o rozkładach od 2 do 4 pokoi. W ofercie znalazły się mieszkania o powierzchniach od 37,91 mkw. aż po 108-metrowe apartamenty. Funkcjonalne i przestronne układy pozwoliły na dowolną aranżację 

przestrzeni. W inwestycji powstało 157 miejsc postojowych w garażu podziemnym. W ofercie znalazły się miejsca pojedyncze, podwójne - dedykowane głównie rodzinom i współlokatorom, ogólnodostępne oraz dla jednośladów.

Nowy Targówek III

Trzeci etap powstał w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Targówka II. W czterech sześciokondygnacyjnych budynkach znalazły się 174 mieszkania o powierzchniach od 37,93 do 99,15 mkw. Lokale posiadają układy 2-, 3- i 4-pokojowe. Z myślą o potrzebach zmotoryzowanych nabywców w garażu podziemnym znajduje się 253 miejsc postojowych. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać ze stojaków rowerowych i wózkowni.

Nowy Targówek IV

Czwarty etap inwestycji obejmie trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których powstanie 101 mieszkań. W zróżnicowanej ofercie znajdą się mieszkania o powierzchniach od 38,69 mkw. do 90,56 mkw. oraz układach od 2 do 4 pokoi. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano 30 komórek lokatorskich. Czwarty etap oferuje także lokal usługowy o metrażu 71,62 mkw. W garażu podziemnym znajdzie się 138 miejsc postojowych, w tym 25 miejsc rodzinnych.