Expander expert

Z przyjemnością informujemy, że w trosce o komfortową i kompleksową obsługę naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą Expander. Dzięki współpracy mogą Państwo zyskać zwrot od 0,7% do 1% wartości przyznanego kredytu. Szczegóły w Biurze Sprzedaży Mieszkań.

W Expander pomagamy Klientom uzyskać finansowanie na zakup własnego domu czy mieszkania. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie warunków kredytu do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta. Codziennie porównujemy setki ofert po to, aby nasi Klienci mogli skorzystać z jak najbardziej atrakcyjnej i efektywnej formy finansowania.

Jak działamy:
Analizujemy potrzeby - określamy wspólnie, jakie są Państwa potrzeby finansowe.

Porównujemy oferty - przedstawiamy oferty banków, pokazując zarówno ich zalety jak i wady. Sprawdzamy warunki kredytowe, abyście Państwo mogli wybrać najlepszy kredyt.

Pomagamy uzyskać finansowanie - pomagamy na każdym etapie uzyskiwania finansowania – od złożenia wniosku po podpisanie umowy.

Od lat współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu zyskujecie Państwo dostęp do najlepszych kredytów na rynku. Proponujemy pełną analizę możliwości kredytowych. Poznacie Państwo szczegóły wybranych ofert, a nie tylko ich główne parametry i zbadacie zdolność kredytową w wybranych bankach. Nasi eksperci posiadają aktualną wiedzę, który z banków w danym momencie oferuje najbardziej atrakcyjne warunki kredytowe. Dzięki temu zyskujecie Państwo nie tylko czas, ale przede wszystkim oszczędzacie pieniądze.

Można nam zaufać. Co siódmy kredyt hipoteczny w Polsce brany jest przy naszej pomocy. Od 2002 roku uruchomiliśmy 235 tys. kredytów o łącznej wartości 45 mld zł*.

Już dziś wszyscy klienci ATAL S.A. mogą skontaktować się z dedykowanym Ekspertem Finansowym, który odpowie na wszystkie pytania w dogodnie wybranym miejscu.

Expander. Ekspert od spraw ważnych

Michał Gurdziel
Dyrektor Oddziału
Ekspert Finansowy
kom: +48 608 090 199
e-mail: [email protected]

Jacek Pikor
Ekspert Finansowy
kom: +48 695 593 448
tel: +48 664 966 402
e-mail: [email protected]

Robert Sobczak
Ekspert Finansowy
kom: +48 695 590 397
e-mail: [email protected]
 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij