Lokalizacja

Osiedle powstaje w cichej i spokojnej dzielnicy Targówek. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się rozległe tereny zielone, a także rozbudowana infrastruktura. Dzięki temu mieszkańcy nie będą mieli problemu z dojazdami do pozostałych części Warszawy, załatwianiem codziennych spraw oraz zakupami. Komunikację z miastem zapewniają liczne autobusy, tramwaje, trasa ekspresowa S8, a także powstająca tu właśnie druga linia metra.

Lokalizacja Nowego Targówka jest wyjątkowa ze względu łatwy dostęp do terenów zielonych. To idealne miejsce dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. W Parku Bródnowskim, położonym nieopodal inwestycji, skorzystać można z wielu tras spacerowych. Na terenie Targówka znajduje się łącznie aż 13 km ścieżek rowerowych, którymi można wygodnie dojechać na przykład do centrum miasta. Okolica zaspokoi potrzeby nie tylko fanów sportu, ale także kultury. Dojazd samochodem do Stadionu Narodowego zajmuje stąd 10 minut, w takim samym czasie pieszo można znaleźć się w gminnym klubie piłkarskim Targówek oraz sąsiadującym z nim Teatrze Rampa.

W pobliżu osiedla znajduje się wiele sklepów, m.in. Biedronka, Lidl, Carrefour, Kaufland, Tesco, Auchan, a także piekarnie, apteki, kluby fitness i Multikino. Dojazd samochodem do Galerii Renova zajmuje tylko 4 minuty, niewiele dalej położone są centra handlowe M1, M2, Factory oraz IKEA. Jest to dogodna lokalizacja także dla rodzin z dziećmi. W okolicy znajduje się wiele szkół gimnazjalnych oraz podstawowych i przedszkoli.