Opis inwestycji

Na warszawskim Targówku, w modnej i komfortowej lokalizacji, powstał kolejny etap inwestycji budowlanej Nowy Targówek, który zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących wygodnych i dobrze zlokalizowanych mikroapartamentów inwestycyjnych w Warszawie. Jest to jedyna tego typu inwestycja w tej części stolicy. Dwa eleganckie budynki o minimalistycznej architekturze doskonale wkomponowały się w otoczenie i stały się integralną częścią prestiżowego osiedla mieszkaniowego, wzniesionego przy ulicy św. Wincentego przez firmę ATAL.

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują dobrej alternatywy dla wynajmu mieszkań na czas studiów czy pierwszej pracy w Warszawie lub korzystających z drogich warszawskich hoteli. Są one znakomitym rozwiązaniem dla studentów,

przedsiębiorców i osób, które potrzebują małego lokum. Każdy z oferowanych mikroapartamentów inwestycyjnych charakteryzuje się znakomitą ergonomią przy niewielkim metrażu. W dwóch budynkach zaprojektowano ich 157 o metrażach od 22,20 mkw. do 39,73 mkw. W obiektach powstały również lokale usługowe, liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komfortowe i praktyczne stojaki na rowery. Osoby, które potrzebowały nieco więcej przestrzeni do przechowywania, mogły nabyć również komórki lokatorskie.

Mikroapartamenty Inwestycyjne

Mikroapartamenty Inwestycyjne to nowa jakość na rynku nieruchomości. To rozwiązanie, które docenia coraz szersza grupa nabywców. Mogą być znakomitym celem biznesowym – małe lokale zyskują na wartości i najłatwiej je sprzedać z zyskiem – albo alternatywną opcją zakwaterowania dla pracowników delegowanych do Warszawy bądź studentów. Z zakupem mikroapartamentu inwestycyjnego wiąże się wiele zalet: mniejszy lokal jest tańszy w utrzymaniu, a także dużo łatwiejszy w aranżacji. To rozwiązanie dla singli, studentów, pracowników i przedsiębiorców, którzy często bywają w Warszawie w sprawach służbowych bądź w celach edukacyjnych.

Korzystanie z hoteli i akademików nie jest tak wygodne, jak posiadanie własnego lokum, a w dłuższej perspektywie może okazać się nawet droższe od zakupu mikroapartamentu inwestycyjnego. Oferta, która powstała w ramach nowej inwestycji firmy ATAL, jest dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających nabywców. Wysoki standard wykończenia budynków i części wspólnych to oznaka prestiżu, a komfortowa lokalizacja to duże ułatwienie w załatwianiu codziennych spraw i w dojazdach do pracy lub na uczelnię.