Lokalizacja i komunikacja

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne to inwestycja, która powstała w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, w cichej i spokojnej dzielnicy Warszawy, która jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone i rekreacyjne, a także rozbudowana infrastruktura miejska. W niedalekiej odległości od osiedla kursują autobusy i tramwaje, a trasa ekspresowa S8, która umożliwia szybki przejazd poza miasto, również przebiega nieopodal. Doskonałą wiadomością dla tych, którzy cenią szybkie przejazdy jest fakt, że przez warszawski Targówek będzie przebiegała druga linia metra, dzięki czemu mieszkańcy osiedla zyskają dodatkową opcję szybkiego dojazdu do centrum i do pozostałych dzielnic stolicy. Także podróże zagraniczne i poza miasto będą nieco łatwiejsze dzięki bliskiemu sąsiedztwu z drogą S8, która łączy się z autostradą A2 i tym samym stanowi dogodne połączenie komunikacyjne z Łodzią, Poznaniem czy też Berlinem.

W pobliżu osiedla

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne to inwestycja, która powstała w modnej i doskonale rozwiniętej części Warszawy. Targówek to dzielnica, która ma do zaoferowania zarówno zieleń, ciszę i wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku, jak również doskonałą siatkę infrastruktury drogowej oraz bogate zaplecze handlowo-usługowe. Na terenie osiedla funkcjonują sklepy, więc szybkie zakupy można zaplanować na miejscu, a większe zrealizować w pobliskich supermarketach. W bliskim sąsiedztwie funkcjonują także piekarnie, punkty gastronomiczne i kluby fitness. W zaledwie kilka minut można dojechać do Galerii Renova, Centrum Handlowego Targówek i centrum handlowego Factory. Studenci, którzy skorzystają z oferowanych mikroapartamentów inwestycyjnych, mogą liczyć na szybki dojazd na uczelnie. Akademia Leona Koźmińskiego, Uczelnia Warszawska Marii Skłodowskiej-Curie, Wyższa Szkoła Menedżerska i Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej znajdują się w odległości od 3-4 kilometrów od terenu inwestycji. Druga linia metra, która powstanie w okolicy w niedalekiej przyszłości, zagwarantuje bezpośrednie połączenie z Uniwersytetem Warszawskim, natomiast po przesiadce do pierwszej linii będzie można szybko dotrzeć do Politechniki Warszawskiej.

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne to idealna oferta dla osób, które potrzebują niewielkiego lokum w Warszawie i które cenią dogodną lokalizację oraz wysokie standardy wykończenia. To również doskonały cel dla inwestorów i firm, które poszukują alternatywy dla wynajmowania mieszkań lub pokoi hotelowych dla pracowników.