INAPARTMENTS - profesjonalny i rzetelny operator

Zespół ekspertów INApartments posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości grupy PREMIUM i wspiera swych klientów, poczynając od etapu przygotowywania inwestycji aż po zapewnienie dobrych relacji na poziomie deweloper – mieszkańcy, gdy dane przedsięwzięcie jest już ukończone, a lokale sprzedane.

Dbamy równolegle o wizerunek inwestycji, komfort i bezpieczeństwo apartamentów przeznaczonych do wynajmu, jak również o spokój i wygodę stałych mieszkańców danego osiedla.

Naszym gościom, korzystającym z oferty pobytów krótkoterminowych, zapewniamy najwyższy standard wypoczynku, a najemcom w systemie Longstay (pobyty >30 dni) – komfortowe warunki mieszkalne. Właścicielom apartamentów gwarantujemy bezpieczeństwo wynajmu oraz indywidualnie dopracowaną strategię, zapewniającą maksymalizację zysków. Klientom Inwestującym w nieruchomości pomagamy na każdym etapie inwestycji - od wyboru apartamentu, poprzez wsparcie w procesie zakupu i aranżacji wnętrza, aż po efektywne zarządzanie.

Naszym unikatowym produktem jest sieć wyjątkowych Mikroapartamentów Inwestycyjnych, które dzięki swej popularności, na stałe już wpisały się w krajową mapę noclegową. Wyrabiamy markę każdego z naszych obiektów, dbając o spersonalizowane działania marketingowe – od stworzenia unikalnej identyfikacji wizualnej po przygotowanie skutecznego planu marketingowo–sprzedażowego Dbając o rosnące potrzeby klientów grupy PREMIUM, naszą ofertę od niedawna wzbogaciliśmy o program usług INAreception - rozbudowanej recepcji świadczącej usługi CONCIERGE - przeznaczony dla osiedli apartamentowych. Dynamiczny rozwój pozwala nam zakreślać coraz szerszy krąg działań - poczynając od Trójmiasta, poprzez pas nadmorski aż po Warszawę.